Sistem / Network altyapınızı ihtimallere bırakmayın.

Yeniden yapılandırmak istediğiniz yada düzenlemek istediğiniz network ve Sistem alt yapılarınızda kusursuz erişilebilirliğin tadını çıkartın.

Neler Var ?

 • Network yapınız doğrumu ?

  Günümüz bilişim alt yapılarında en önemli basamak bütün organizasyonun temelini oluşturan Network. Her nekadar iyi değerlere sahip bilgisayarlara sahip olsanızda düşük hızlarda ve karmaşık yapılarda birbirleri ile haberleşen bilgisayar size hiçbir zaman tam olarak verim vermeyecektir.

  Danışmanlığını verdiğimiz çözümler

  Uçtan uca bütün çözümlerde mükemmeliyetçi yaklaşımlar ile rahat edeceğiniz çözümler için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

  Router hizmetleri ve implementasyonu

  VoIP cihazları hizmetleri ve implementasyonu

  Switch ve VLAN (Virtual Local Area Network) hizmetleri ve implementasyonu

  Fiber, UTP kablolama ve iyileştirme hizmetleri

  Indoor ve/veya outdoor Wireless (Kablosuz Ağlar) Networking hizmetleri ve implementasyonu

  Kiralık hatlar, ATM, SDH ve komple WAN hizmetleri ve implementasyonu

  VoIP (Voice Over IP) hizmetleri ve implementasyonu

  VPN hizmetleri

  Video Konfrans hizmetleri

 • Kurumlar için herhangi bir sebep ile verinin kesintiye uğraması yada erişilemez olması hiç bir zaman istenmeyen bir durumdur. Bununla birlikte yaşanabilecek doğal afetler yada plansız olarak gelişen bir aksi durum sizi ciddi maddi / manevi kayıplara uğratabilir.

  Böyle bir aksilik ile karşılaşmamak için alınacak önlemlerin en başında Felaket Kurtarma Merkezi kurulumu gelir. Kısaca FKM olarak adlandırılan bu işlem her kurumun kritik verilerinin depolanmasında yada farklı bir coğrafyaya yedeklenmesi ek olarak gerektiğinde bu noktadan erişimin sağlanabilmesini esas alır. BT alt yapınızda yapılan inceleme ile 1 gün , 1 hafta ve 1 ay içerisinde devreye alınması gereken sistemlerin önem sırasına göre hazırlanması ve belirlenen sürelerde devreye alınması ile kurumunuzda kesintisiz erişim elde edilir.

  İş Zekası konusunda demolardan yararlanmak ve bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.