BT veriminizi en üst düzeye çıkarın.

Oracle Fusion Middleware, kuruluş ve bulut için dijital iş platformudur. Kuruluşların çevik ve akıllı iş uygulama yazılımları oluşturmalarına ve çalıştırmalarına olanak tanırken, bir yanda da, modern donanım ve yazılım mimarilerinden tam anlamıyla yararlanarak BT verimliliğini en üst düzeye çıkarır.

Neler Var ?

 • Oracle Weblogic

   

  Ödüllü Java Uygulama Sunucusu

  Oracle WebLogic Server, işletme maliyetlerini düşürmek, performansı artırmak, ölçeklenebilirliği artırmak ve Oracle uygulamaları portföyünü desteklemek için yeni özellikleri ile kurumsal Java EE uygulamalarını oluşturmak ve dağıtmak için endüstrinin en iyi uygulama sunucusudur.

  Weblogic ile yayınladığınız uygulamalarınızı kesintisiz olarak servis edebilir, Yoğun iş yüklerinde herhangi bir performans kaybı olamadan çalışmalarınıza devam edebilirsiniz.

  Çoklu ortam desteği

  WebLogic Server'daki çoklu ortam kullanımı, birden çok domain tarafından kullanılmak üzere paylaşılabilir bir altyapı sağlar. Bu domain, kendi seçiminize göre kiracı olarak düşünebileceğiniz kavramsal bir gruptur. Weblogic Server Multitenant, bir alanın birden çok kiracıyı desteklemesine izin vererek, yoğunluğu organize eder ve kaynakların daha verimli kullanılmasını sağlarken, birden fazla uygulamayı paylaşmaya çalışırken karşılaşılan engelleri ortadan kaldırır: çalışma zamanı uygulamaları arası etkileşim, güvenlik farklılıkları, veri birleşimi ve Idari zorluklar otomatik olarak ortadan kalkar.

    

  Oracle Weblogic

   

   

  Multitenancy için Dağıtım Desteği

  WebLogic Server Multitenant'ı kullanarak, uygulama ve kitaplıkları, etki alanı ve bölüm düzeyindeki kaynak grupları şablonlarına ve kaynak gruplarına dağıtabilirsiniz. Varolan dağıtım istemcilerine eklenen yeni öznitelikleri kullanarak dağıtım kapsamı işlemlerini bu kapsamlara uygulayabilirsiniz. Birçok dağıtım istemcileri için çoklu agent uygulama dağıtımını desteklemektedir.

   

  Sizde Weblogic dünyasına adım atmak ve mükemmelliğin keyfini sürmek istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 •  

  Oracle Business Intelligence , müşterilerin işletmeleri içinde alacakları en iyi performans analizleri ile birlikte daha agresif görsel şablonları kullanarak aynı zamanda self-servis raporlar ile yeni anlayışların ortaya çıkmasını sağlayarak ve daha hızlı, daha bilinçli iş kararları aldırmayı amaçlayan benzersiz bir platformdur.

  Anında mobil olarak yüksek etkileşimli gösterge tabloları, güçlü operasyonel raporlama, tam zamanında uyarılar, içerik arama, strateji yönetimi, Büyük veri kaynaklarına yerel erişim, gelişmiş bellek içi bilgi işlem ve aerodinamik sistem yönetimi ile Oracle BI toplam sahip olma maliyetini düşüren ve tüm kuruluş için yatırım getirisini artıran kapsamlı bir çözümdür

   

  İş Zekası konusunda demolardan yararlanmak ve bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

   

 • Oracle Service Bus, hizmetler ve uygulamalar arasındaki etkileşimleri birbirine bağlayarak, sanallaştırarak ve yöneterek, karmaşık ve kırılgan mimarileri çevik entegrasyon ağlarına dönüştürür. Oracle Service Bus, aşırı performans, ölçeklenebilirlik ve güvenilirliğin kritik öneme sahip olduğu kritik SOA ortamları için düşük maliyetli, standartlara dayalı entegrasyon sağlar.

   

  Oracle Service Bus, şirketlerin kurumsal uygulama portföylerinin global olarak çalışmasına olanak tanır. Şirket içi, buluttan mobil cihazlara ve geleceğe kadar, Oracle Service Bus, şirketlerin mevcut yatırımlarını yepyeni bir şekilde kullanmasına olanak tanır.

 •  

  Oracle WebCenter Content, iş süreçlerinizi içerik olarak zenginleştiren yaygın hizmetlere sahip açık bir platformdur. Yapılandırılmamış ve farklı noktalardan gelen içeriği çeşitli kaynaklar ile bir araya getirir, böylece merkezi olarak yönetilebilir ve daha sonra ihtiyaçlarınıza göre masaüstü uygulamaları, iş uygulamaları ve mobil cihazlar arasında gösterebilirsiniz.

   

  Oracle WebCenter Content içinde bulunan belge ve Kayıt Yönetimi ile, çok çeşitli içerik yönetimi uygulamaları oluşturmak için ihtiyaç duyduğunuz her şeyi elde edebilir ve bir şirkette kayıtların ve yaşam döngüsü politikalarının merkezi olarak yönetilmesini ve uygulanmasını sağlayabilirsiniz.

 •  

  Oracle WebCenter Portal, intranet, internet ve kompozit uygulamalar ile self servis portallar oluşturmak için kullanılan bir web platformudur. Kullanıcılara, bilgi vermek, kurum içi uygulamalar, süreçler ve kullanıcılar arası etkileşim kurmak için daha güvenli ve verimli araçlar sağlar. Oracle Webcenter Portal ile kurumsal bir portal oluşturabilirsiniz.

   

  Oracle Webcenter Portal'ın bir diğer özelliği tüm Oracle ürünleri ile kesintisiz entegre olmasıdır. Bu sayede bütün teknolojileri aynı noktadan kontrol edebilir ayrıca yönetebilirsiniz.Tüm tarayıcıların , tabletler ve akıllı telefonlar için benzeriz uyum sağlayan Oracle Webcenter Portal ile çalışmanın keyfine varın.

 •  

  Oracle Business Process Management Suite üyesi olan Oracle Business Process Management, iş süreçlerini oluşturmak, yürütmek ve optimize etmek için eksiksiz bir araçtır. Suite, iş süreçlerini otomatikleştirmek ve optimize etmek için iş dünyası ve BT arasında benzersiz bir işbirliği sağlar.

   

   

  Business Process Management ile tüm iş süreçlerinizi aksamadan ve performansa dayalı bir şekilde düzenleyebilirsiniz.

  BPM konusunda demolardan yararlanmak ve bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

   

   

 • Cloud Platform as a Service
  Oracle Cloud Platform as a Service (PaaS), geliştiricilerin hızla bulut uygulamaları ve mobil uygulamalar oluşturup dağıtmasına ve Oracle Cloud SaaS uygulama yazılımlarını genişletmesine olanak sağlar.
 • Mobile
  Oracle Mobile, kendi benzersiz mobil stratejinizi geliştirmeniz için eksiksiz ve esnek bir çözümle işletmelerin mobil yeteneklerini kolaylaştırır.
 • Nesnelerin İnterneti
  Oracle, Nesnelerin İnterneti'ni hızlı ve güvenli şekilde mevcut dijital stratejinizde asimile etmeniz için kapsamlı altyapı sunmaktadır.
 • İçerik ve Deneyim Yönetimi
  Oracle İçerik ve Deneyim Yönetimi (Content and Experience Management) çözümleri; verimlilik, mobil etkinlik ve çalışma grubu inovasyonu alanlarındaki yeni yükselen dalgayı destekleyerek içerik, süreç, site ve mobil bulut hizmetlerinin yer aldığı entegre bir ürün seti sunar.