Veritabanı konusunda uzmanız !

Bronto olarak her biri alanında uzman ve sertifikalı olan takım arkadaşlarımız ile veri tabanı konusunda iddalıyız. Oracle Database , MS SQL ve MySQL veri tabanlarında tüm soru ve sorunlarınız için bize ulaşabilirsiniz.

Neler Var ?

 • Oracle Database ile verimliliğin ve performansın tadına varın.

  Veri artık bizim için herşey tüm muhasebe kayıtlarımız, finans hareketlerimiz ve şirketimiz ile ilgili yüzlerce bilgi burada kayıtlı.Veriye olan erişim ya bir gün kesilirse ?, ya aldığım yedek çalışmıyorsa ?, ya veritabanım beklemediğim bir problem yaşarsam?. Tüm bunların aksine eğer kararlı ve sizi yarı yolda bırakmayacak bir veri tabanı düşünüyorsanız hiç kuşkusuz bu ” Oracle Database ”

  Bronto olarak Oracle veritabanı için sunduğumuz çözümler ile rahatlığı ve güvenilirliği bir adım ötede yaşayın. Konusunda uzman sertifikalı danışmanları ile gerek performans çalışmalarında gerekse yüksek erişilebilirlik noktalarında kesin çözümcelere varın


     
  Veritabanı Hizmetlerimiz


  Veritabanı Kurulum
  Veritabanı Sürüm Yükseltme (Versiyon Upgrade)
  Veritabanı Sunucu Değiştirme
  Veritabanı Yamaları (Patch)
  Veritabanı Kurtarma Çalışmaları
  7/24 Bakım ve Remote DBA Hizmetleri
  Oracle Aktif-Aktif Cluster Çözümleri (Real Application Cluster)
  Disaster Recovery / Data Guard Kurulumu
  Veritabanı Güvenlik – Penetrasyon testleri

 • Microsoft SQL Server

  Microsoft SQL Server 2016, devrim niteliğinde bir bellek içi performans, çığır açan güvenlik, uçtan uca mobil BI ve ileri düzey analitik sunar. Operasyonel DBMS, BI, Analitik ve Veri Ambarı'nda Gartner Magic Quadrant liderliğine sahip olan Microsoft'un, veri platformları arasında neden sektör lideri olduğunu kendiniz deneyimleyin istedik. SQL Server 2016'nın son sürümünü şimdiye kadarki en iyi sürüm kılan özellikler ve geliştirmeler hakkında bilgi edinin

   

   

   İş Açısından Kritik Performans: Bölümlerde daha hızlı sorgular, daha sıkı güvenlik, daha yüksek erişilebilirlik ve geliştirilmiş veritabanı alt yapısı ele alınmıştır.

   

  Verilerin Tamamında Daha Derinlikli Öngörüler: Bölümlerde SQL Server 2016'nın daha geniş veri erişimi, artırılan analitik kalitesi ve daha iyi raporlama olanakları ele alınmıştır.

  Hiper Ölçekli Bulut: Bölümlerde Azure SQL Veritabanı'ndaki geliştirmeler ve SQL Veri Ambarı ile seçeneklerinizi nasıl genişletebileceğiniz ele alınmıştır.

 •  

  MySQL Enterprise Edition

  MySQL Enterprise Edition, MySQL ölçeklenebilirliği, güvenliği, güvenilirliği ve çalışma süresinin en üst düzeylerini elde etmek için en kapsamlı kapsamlı özellikler, yönetim araçları ve teknik destek setini içerir. İş açısından kritik MySQL uygulamalarını geliştirme, uygulama ve yönetmede risk, maliyet ve karmaşıklığı azaltır.

  Yeni! Oracle MySQL Bulut Hizmeti

  Oracle MySQL Cloud Service, MySQL Enterprise Edition üzerinde kurulmuştur ve Oracle Cloud tarafından güçlendirilmiştir, böylece kurumsal düzeyde bir MySQL veritabanı hizmeti sağlanır. En iyi sınıf yönetim araçlarını, self servis sağlama, elastik ölçeklenebilirlik ve çok katmanlı güvenlik sunar.

  MySQL Kurumsal Yedekleme

  MySQL Enterprise Backup, veritabanlarınızın çevrimiçi yedeklerini tutarak veri kaybı riskini azaltır. Tam, artımlı ve kısmi yedeklemeleri, Point-in-Time Kurtarma'yı ve yedek sıkıştırmayı destekler.

  MySQL Kurumsal Ölçeklenebilirlik

  MySQL Enterprise Ölçeklenebilirliği, gittikçe artan kullanıcı, sorgu ve veri yüklemelerinin sürekli performans ve ölçeklenebilirlik gereksinimlerini karşılamanızı sağlar. MySQL Thread Pool, istemci bağlantılarını ve deyimi yürütme konuları yönetmek için yükü azaltmak için tasarlanmış etkin, iş parçacığı işleme modeli sağlar.

 • Rakipsiz Veritabanı Performansı, Ölçeklenebilirlik ve Güvenilirlik
  Oracle Real Application Clusters (Oracle RAC), yüksek kullanılabilirlik, ölçeklenebilirlik ve çevikliği ile her zaman erişebilir olun
 • Database Vault
  Güvenliğinizi uç noktalarda yaşayın. Oracle Database Vault ile ihtimallere yer vermeyin.
 • Bulut için Tasarlanmış Veritabanı
  Veritabanlarını bulut hizmetleri olarak konsolide edin ve yönetin. Analitik performansını hızlandırın—aynı zamanda verimlilik, güvenlik ve kullanılabilirlik alanlarındaki çıtanızı yeni seviyelere taşıyın.
 • Yüksek Erişebilirlik
  Gelişmiş, entegre, yüksek erişilebilirlik (HA) özellikleri, kesintileri azaltmaya ve performans, kullanılabilirlik ve maliyet arasında geleneksel ödünimleri ortadan kaldırmaya yardımcı olur.