Microsft Ürün Ailesini inceleyin

Modern çözümler ile daha verimli çalışın. Microsoft ürün ailesinin size sunduğu birbirinden başarılı bir çok teknoloji ile farkındalık yaratarak iş süreçlerinizi en verimli şekilde sürdürün ve kesintisiz iletişimin keyfini sürün.

Neler Var ?

 • Microsoft Server ürünleri ile geleceğinizi inşa edin.

  İşletim sisteminiz ve iş yüklerinizde kötü amaçlı yazılım saldırılarını önlemeye ve şüpheli etkinlikleri algılamaya yardımcı olun. Ayrıcalıklı erişimi denetlemek, sanal makineleri korumak ve platformu ortaya çıkan tehditlere karşı daha güvenli hale getirmek için Windows Server 2016'nın tümleşik güvenlik özelliklerine güvenin.

  Yeni Active Directory yapısı ile tüm uç nokta bilgisayarınızı problemsiz yönetin ve kontrolü tamamen elinizde tutun.

 • İstediğiniz yerde, daha akıllı çalışma olanağı.

  Microsoft Exchange telefonda, tablette, masaüstünde ve web’de zengin ve kurumsal düzeyde bir e-posta deneyimi sunarak daha fazlasını başarmanıza olanak sağlar.

  Daha büyük ve güvenilir posta kutularıyla kurumsal e-posta özelliklerinden yararlanın

  Belge paylaşımıyla daha rahat işbirliği yapın

  Gelişmiş arşivleme, güvenlik ve uyumluluk özellikleri ekleyin

  Basitleştirilmiş mimari

  En baştan bulutta oluşturulan basitleştirilmiş bir mimaride posta kutusu ve istemci erişimi rolleri bir araya getirildiğinden, dağıtımlarınızı daha kolay planlayabilir ve ölçeklendirebilirsiniz. Exchange 2013’le rahatça bir arada bulunabilmesi, yükseltmelerin daha kolay yürütülmesini sağlar.

  Güvenlik ve uyumluluk

  Exchange Server 2016’daki veri kaybı önleme (DLP) özelliği, hazır gelen daha fazla hassas bilgi türü içerir. Ayrıca iyileştirilmiş denetim, daha iyi raporlama ve üçüncü taraf araçlarla daha kolay tümleştirme sağlar.

  Daha iyi işbirliği

  Exchange Server 2016’nın sürüm oluşturma sıkıntılarını ortadan kaldıran eklere yönelik yeni yaklaşımı ve diğer iyileştirmeleri belgeler üzerinde birlikte çalışmayı kolaylaştırır.

 • Ekibinizi bir araya getirmek bir bağlantıyı paylaşmak kadar kolaydır.

  Herkes, istediği cihazdan tek bir tıklamayla çevrimiçi toplantınıza katılabilir. Hemen toplanabilir veya Outlook’u kullanarak daha sonrası için zamanlayabilirsiniz. Toplantı URL’si sadece sizin için kişiselleştirilir..

  Gerçek zamanlı katkılar için güçlü işbirliği araçları.

  Toplantıları kaydedin, ekranınızı paylaşın ve 250 kişiyle gerçek zamanlı işbirliği yapabilecek şekilde PowerPoint sunularına not eklenmesini sağlayın. Daha fazla üretkenlik için beyaz tahta, anketler, Soru ve Cevap bölümleri ve yerleşik anlık mesajlaşmadan yararlanın.

  İşletmeler için Microsoft tarafından üretilmiştir.

  Bir katılımcıyı veya tüm katılımcıları sessize almak ve sunucu denetimini aktarmak gibi gelişmiş çağrı özellikleriyle çevrimiçi toplantılarınızı ustalıkla yönetin. Şifrelenmiş görüntü ve ses akışlarının yanı sıra gerektiğinde ulaşabileceğiniz 7/24 telefon desteğiyle kurumsal nitelikte güvenilir toplantılar yapın.

  Çarpıcı ses ve görüntü kalitesi.

  En üstün kaliteye ve güvenilirliğe sahip çevrimiçi toplantılar için sektörde lider HD görüntü. Otomatik kırpma ve baş izleme gibi ek özelliklerle çağrınızdaki kişilere daha fazla odaklanın.

 • Microsoft SQL Server

  Microsoft SQL Server 2016, devrim niteliğinde bir bellek içi performans, çığır açan güvenlik, uçtan uca mobil BI ve ileri düzey analitik sunar. Operasyonel DBMS, BI, Analitik ve Veri Ambarı'nda Gartner Magic Quadrant liderliğine sahip olan Microsoft'un, veri platformları arasında neden sektör lideri olduğunu kendiniz deneyimleyin istedik. SQL Server 2016'nın son sürümünü şimdiye kadarki en iyi sürüm kılan özellikler ve geliştirmeler hakkında bilgi edinin:

  İş Açısından Kritik Performans: Bölümlerde daha hızlı sorgular, daha sıkı güvenlik, daha yüksek erişilebilirlik ve geliştirilmiş veritabanı alt yapısı ele alınmıştır.

  Verilerin Tamamında Daha Derinlikli Öngörüler: Bölümlerde SQL Server 2016'nın daha geniş veri erişimi, artırılan analitik kalitesi ve daha iyi raporlama olanakları ele alınmıştır.

  Hiper Ölçekli Bulut: Bölümlerde Azure SQL Veritabanı'ndaki geliştirmeler ve SQL Veri Ambarı ile seçeneklerinizi nasıl genişletebileceğiniz ele alınmıştır.

 • DB Bağlantısı Sağlanamadı

 • Bulut için siz hazır olduğunuzda hazır olan hiper yöneticiyi edinin.

  Dünyanın en büyük veri merkezi Azure'u çalıştıran hiper yöneticiyle buluta daha kolay geçiş yapın. x86 sunucu sanallaştırmasında Gartner'ın lider olarak kabul ettiği ve analistlerin sanallaştırma için rekabet dinamiklerini değiştireceğini söylediği bir Windows Server 2016 platformuna güvenin.

  Hyper-V ile her zaman erişilebilir olun.

  Planlı ve plansız kesintilerde kapalı kalma sürelerini en aza indirin, zamandan tasarruf sağlayın.

  Sunucularınızı tek bir kaynak üzerinde toplyarak maliyetlerinizden tasarruf edin.

 • Herkesle toplantı, herkesi arama
  Katılımcı sayısı 250'ye ulaşan bir toplantı yapabilirsiniz; üstelik herkesin Skype Kurumsal'da olması da gerekmez. Telefonları veya İnternet bağlantıları olması yeterlidir.
 • Baştan itibaren yerleşik güvenlik
  Kurum içi ve bulut sistemlerini korumak için doğrudan işletim sisteminde bulunan çok katmanlı güvenlikle riskleri azaltın
 • Düşük depolama maliyetleri
  Yüksek erişilebilirliğe sahip ve ölçeklenebilir yazılım tanımlı depolama çözümlerini çok daha düşük maliyetle oluşturun.
 • Exchange Online
  Exchange, Microsoft tarafından barındırılan bir tek başına hizmet olarak sunulmaktadır. Exchange’e, Office uygulamalarını, SharePoint’i ve Skype Kurumsal’ı içeren bir Office 365 planının parçası olarak da sahip olabilirsiniz.