Bulut sunucular ile rahat edin !

Microsoft Azure , Oracle Cloud , Google Cloud yada Amazon AWS bulut sunucuları ile her yerden erişilebilir olmanın tadını çıkartın.

Neler Var ?

 • Azure nedir?

  Microsoft Azure, geliştiricilerin ve BT uzmanlarının veri merkezlerinden oluşan global ağımız aracılığıyla uygulama oluşturmak, dağıtmak ve yönetmek için kullandığı, sürekli büyüyen bir tümleşik bulut hizmetleri koleksiyonudur. Azure size, seçtiğiniz araçları, uygulamaları ve çerçeveleri kullanarak istediğiniz yerden oluşturma ve dağıtma özgürlüğü sunar.

  Buluta güvenle taşıyın

  Azure hizmetinin temelinde sizin ve diğer milyonlarca insanın zaten güvendiği, Windows Server, SQL Server, Active Directory, Hyper-V vb. teknolojiler vardır. Bu da tutarlı, alışık olduğunuz ve kararlı bir ortam anlamına gelir. Sanal makinelerinizi şirket içiyle bulut arasında iş ihtiyaçlarınıza göre dönüşüme gerek kalmadan dilediğiniz sıklıkta taşıyın. Hizmet olarak yönetilen bulut yedeklemeleri ve yerleşik Olağanüstü Durum Kurtarma sayesinde kritik iş verilerinizin korunmasına yardımcı olun. Şirket içinde ve Azure’da çalışan uygulamalar için ExpressRoute’un özel, hızlı ve güvenilir bağlantısından yararlanın.

  En iyi performansı deneyin

  Benzersiz işlem ve depolama performansı sayesinde ihtiyaç duyulan iş yüklerinizi Azure’da çalıştırabilirsiniz. G Serisi sanal makineler ve 80.000 IOP'den fazlasını sunan Premium Depolama performansı SQL Server, SQL Veri Ambarı, Oracle veritabanları, NoSQL veritabanları ve SAP SD Standard Application gibi yoğun veri kullanımı gerektiren iş yükleri için güçlü bir birleşim sunar. Aslına bakılırsa SAP SD Standard Application’ı genel bulut ortamında çalıştırma konusunda bir dünya rekoru kırdık. Azure G ve D Serisi sanal makineler, en yeni Intel Xeon işlemcilerle tasarlanan en gelişmiş Intel bulut teknolojisi üzerinden çalışır. Sizin açınızdan bakıldığında ise rekor kıran performans ve güvenilirlik, yoğun veri ve işlem gerektiren uygulamalarınızla başa çıkabilir.

  Karmaşık ortamları basitleştirin

  İş uygulamalarınızı yapılandırma, dağıtma ve bunların bakımını yapma konusunda uzman olmanız gerekmez. Biz, size yardımcı olmak için buradayız. Giderek artan sayıda önceden hazırlanmış şablonlar arasından seçim yaparak hemen kullanmaya başlayın. Bu şablonlar denenmiş ve test edilmiş yapılandırmaları temel alır ve SharePoint ve Dynamics AX gibi uygulamalar için karmaşık ortamları kolayca ayarlamanıza yardımcı olur.

  Uygulamalarınız için esnek fiyatlandırma seçin

  Size en iyi fiyatlandırma seçeneklerinin yanı sıra esnek seçenekler sunmaya önem veriyoruz. Birçok uygulamada mevcut lisanslarınızı Azure’a taşıyabilir veya kullandıkça öde modelinden yararlanabilirsiniz. Çeşitli fiyatlandırma planlarından benzersiz ihtiyaçlarınıza uygun olanını seçebilirsiniz. İşlem gereksinimleri iyi tanımlanmış öngörülebilir iş yükleriniz varsa İşlem Ön Satın Alma Planı’ndan yararlanabilir ve işlem maliyetlerinizden yüzde 63 oranında tasarruf sağlayabilirsiniz. Üstelik, önemli sayıda iş yükünü Azure’a taşıyor, ancak bunu orta veya öngörülebilir daha düşük bir hızda yapıyorsanız İşlem Seçeneği, daha fazla bütçe esnekliği ve daha uygun bir fiyatlandırma sunar. Azure bilgi işlemi ne kadar çok kullanırsanız o kadar kar edersiniz.

 • Ihtiyaclarınız icin AWS

  Isiniz veya bireysel ihtiyaclarınız ne olursa olsun, Amazon Web Services karmasık, ölceklendirilebilir cözümler olusturmak üzere eksiksiz bir Bulut Bilisim paketi saglıyor. Bugün, her büyüklükten bir milyonu askın müsteri, saglık hizmeti, medya, finansal hizmetler, sigortacılık, gayrimenkul, perakende, ecitim ve kamu sektörünün de aralarında bulundugu cok farklı sektörlerde AWS Bulut’tan yararlanıyor. Asacıda daha fazla bilgi bulabilirsiniz.

  Kücük ve Orta Ölcekli Isletmeler icin AWS

  Amazon Web Services (AWS), dünyanın dört bir yanındaki kücük ve orta ölcekli sirketlerin ticari ihtiyaclarını karsılamak üzere, güvenilir bulut tabanlı cözümler sunuyor. Ister fotograf paylasan uygulamalar kullanıyor olun, isterse isletmenizin kritik operasyonlarını destekliyor, AWS Cloud, ölceklendirilebilir, güvenli ve düsük maliyetli BT kaynaklarına hızlı erisim saglıyor.


  Amazon AWS hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçin.

 • Tam Entegre Bulut

  Oracle Cloud, sektörün en geniş ve en entegre genel bulut ortamıdır. Servis olarak yazılım (SaaS), servis olarak platform (PaaS) ve servis olarak altyapı (IaaS) genelinde sınıfının en iyisi servisleri sunar ve hatta Oracle Cloud'u kendi veri merkezinize koymanıza da olanak sağlar. Oracle Cloud, kuruluşların iş atikliğini artırarak, maliyetleri düşürerek ve BT karmaşıklığını azaltarak yenilikçilik sağlamasına ve işletme dönüşümünü desteklemesine yardımcı olur.

  Oracle Cloud SaaS uygulama yazılımları ile işinizi yeniden tasarlayın.

  İşinizi, süreçlerinizi ve deneyimlerinizi yeniden tasarlayın. Oracle Cloud Software as a Service (SaaS) uygulama yazılımları, sınıfının en iyisi yazılımların barındırdığı inovasyon ve hız özelliklerini size eksiksiz, güvenli ve bağlantılı bir bulut ürün seti içinde sunar. Modern En İyi Uygulama çözümlerinin gömülü olduğu ve yerleşik sosyal, mobil ve analitik özelliklere sahip olan Oracle Cloud uygulama yazılımları, müşterilerinizin beklediği deneyimleri sunmanıza, başarılı olmak için gerekli yeteneğe ve pazarın talep ettiği performansa sahip olmanıza yardımcı olur.

  Yenilikçilik Sağlayın ve İş Dönüşümünü Teşvik Edin

  Oracle Cloud Platform geliştiricilerin, BT çalışanlarının ve iş liderlerinin geliştirme, genişletme, bağlantı oluşturma, güvenli ortama alma, mobilize etme, veri paylaşma ve uygulamalardan bilgi edinme faaliyetlerini gerçekleştirebilmesini sağlar. En eksiksiz, açık ve güvenli PaaS teklifleri ile daha hızlı yenilikçilik yapın, üretkenliği artırın ve maliyetleri düşürün. Oracle Cloud Platform en yüksek düzeyde seçenek ve erişim için bulut ortamında şirket içi ile aynı özellikleri sunar

  İşiniz İçin Anında Üretkenlik

  Bulut ortamında her türlü iş yükünü çalıştırın ve işletmeniz için değer ve üretkenliği artırın. Oracle Cloud Servis Olarak Altyapı (IaaS), işletme değerini ve performansını hızlı bir şekilde arttırmanıza yardımcı olmak için esnek bilgi işlem, depolama, ağ iletişimi, çıplak, geçiş araçları ve konteyner gibi bir dizi temel özellik sunar.

  Pazarlama faaliyetlerinizi daha üst düzeye taşıyın.

  Müşterilerinize onların en değer verdiği şeyleri bildiğinizi, onlarla samimi bir bağınız olduğunu ve onları önemsediğinizi hissettirin. Servis olarak veri (DaaS) teknolojimiz sayesinde, doğru müşteriler ile bağlantı kurmanızı, her etkileşimin kişisel olmasını sağlayarak ve başarıyı kanıtlamak üzere verimliliği ölçerek bu hedeflerinizi gerçekleştirmenize yardımcı olacağız.


  Oracle Cloud hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçin.

 • DB Bağlantı Hatası

 • DİLİNİZİ, İş yükünüzü ve işletim SİSTEMİNİZİ seçİn
  Linux, Windows Server, SQL Server, Oracle, IBM ve SAP desteği sunan sanal makineler, size birçok farklı bilgi işlem çözümü (geliştirme ve test, uygulama çalıştırma ve veri merkezinizi genişletme) için sanallaştırma esnekliği tanır. Açık kaynak yazılımları ihtiyaç duyduğunuz şekilde yapılandırma özgürlüğü sunar. Veri merkezinize bir raf daha eklenmiş gibi, uygulamaları haftalar değil saniyeler içinde dağıtma gücüne sahip olmanızı sağlar.
 • İhtİyaç duyduğunuz boyuta ölçeklendİrİn
  Süper bilgisayarın performansını bulutun ölçeklenebilirliği ile birleştirin. Tek bir sanal makine örneğinden binlercesine ölçeklendirin. Sayısı giderek artan bölgesel veri merkezleri sayesinde küresel çapta kolayca ölçeklendirme yapın, böylece müşterilerinize daha yakın olun.
 • Yalnızca kullandığınız kadar ödeyİn
  Düşük maliyetli, dakikalık faturalandırmayla bütçenizi denetim altında tutun. Yalnızca kullandığınız işlem süresi için ödeme yaparsınız.
 • Güvenlİk ve uyumluluğu artırın
  Hassas verilerinizi şifreleyin, sanal makineleri virüslerden ve kötü amaçlı yazılımlardan koruyun, ağ trafiğinin güvenliğini sağlayın, yasal ve uyumluluğa ilişkin gereksinimleri karşılayın.