Zincirerinizi Kırın !

Özgürlükçü ve kararlı yapıları ile yeni Mail Server dünyasına adım atın. Global olarak bir çok işletmenin kullandığı yeni nesil e-posta sunucuları ile maliyetlerinizi optimize edin.

Neler Var ?

 •  

  Kullanıcıları kişisel bulutlarına e-posta, ses, görevler, adres defteri, takvim, dosyalar ve kurumsal uygulamaları ile entegre eden daha akıllı bir posta kutusu ile bağlayın.Birden fazla görsel, sesli posta, sohbet ile kullanıma hazır yeni entegrasyonları Otomatik senkronizasyonu olan herhangi bir akıllı telefondan veya başka bir cihazdan istediğiniz yerde bağlı kalın Zimbra Masaüstü veya Microsoft Outlook gibi istemcilerle çevrimiçi veya çevrimdışı çalışın Kimlik doğrulama, adres listeleri ve provizyon için harici dizinler ile bütünleşin.

   

  Herzaman Heryerde, Herhangi Bir Aygıtta

  Zimbra ; Windows, Linux veya OS X çalıştıran Akıllı Telefon, Tablet veya iPad ve Masaüstü veya Dizüstü Bilgisayarınızdan Posta Kutunuzu, Kişilerinizi, Takviminizi, Görevlerinizi, Dosyalarınızı ve daha pek çok cihazınızı kolayca birbirine senkronize eder.

   

   

  İki faktörlü kimlik doğrulama

  Zimbra ile iki faktörlü kimlik doğrulama yaparak posta kutunuzu üst düzey güvenli tutabilirsiniz.

  Spam postalara geçit vermeyin.

  Spambotları uzak tutmak için Zimbra Postscreen, meşru istemciler için daha fazla SMTP sunucusu işlemi bırakır ve sunucunun aşırı yük koşullarının başlangıcını erteler.

  Sizde bir Zimbra kullanıcı olmak istiyorsanız bizimle iletişime geçin.

 • Kurumsal-Sınıf E-Posta, Takvim, İletişim, Görevler, Mesajlaşma ve Dahası

  Ödüllü mesajlaşma ve işbirliği çözümü Kerio Connect küçük ve orta boyutlu işletmelerin ihtiyaçlarını karşılarken aynı zamanda sağlam bir özellik dizesine sahiptir. İşletme kullanıcıları favori e-posta istemcisi ve diledikleri web tarayıcısı üzerinden Kerio Connect istemcisine erişim desteğinden faydalanabilmektedir. Kerio Connect oldukça stabildir; böylece beklenmeyen aksama sürelerinden ve düzeltmelerden çok işletmenize odaklanabilirsiniz. Düşük lisans, hizmet ve donanım giderleri ile Kerio Connect diğer tekliflerin üzerinde gözle görülebilir bir ticari değere sahiptir.

  BYOD Artık Kolay

  Yüzleşme vakti. İşletme kullanıcıları işyerlerine kendi cihazlarını getiriyorlar ve bu değişmeyecek bir gerçektir. Kerio Connect BYOD’u kolay hale getirmektedir. iPhone’lardan Android telefonlara ve tabletlere kadar pazardaki bütün mobil cihazları destekliyoruz. Ve Kerio Connect’in kullanımı son kullanıcıların BT ile iletişime geçmeden kendi cihazlarını yapılandırmasını sağlayacak kadar kolaydır.

  Esnek, Çapraz Platform İstemci Desteği

  İşletme kullanıcıları posta sunucularını önemsemezler. Yalnızca e-postalarının çalışması, güvenli olması ve istenen ve beklenen esnekliği sağlaması onlar için yeterlidir. Windows ya da Mac için istemciyle ya da bir web tarayıcısı ile Kerio Connect'i kullanırken, iş arkadaşlarınızın mevcudiyetini görebilir, gerçek zamanlı chat yapabilir, toplantıları organize edebilir ve güvenli bir şekilde zengin formatlı e-posta oluşturabilirsiniz. Kerio Connect ayrıca Outlook (Windows & Mac) ve bir çok IMAP ve POP'a uyumlu posta istemcisi için tam destek sunar.

  Güvenli ve Korunan E-Posta

  Kerio Connect’e güçlü bir güvenlik unsuru verdik. Korsanlığa ve kötü niyetli saldırılara karşı SSL şifreleme, S/MIME, anti-spam ve anti-virüs araçları ve daha fazlası ile koruma altındasınız. Kerio Connect her tür felakete karşın hızlı ve kolay düzeltme sağlamak için ince geri alma opsiyonları ile otomatik yedeklemeye sahiptir. Sunucu çaplı arşivleme veri kaybını engeller ve organizasyonların e-posta saklamaya dair yasal gereksinimlere uymasına yardımcı olur.

  Eşsiz Basitlik

  Kerio Connect tam bir mesajlaşma ve işbirliği çözümünün özelliklerini ve fonsiyonelliğini diğer sistemlerin karmaşıklığı ve yüksek fiyat etiketinden uzak bir şekilde sunar. Kerio Connect'in web tabanlı yönetimi açık ve kolaydır, ayrıca bir tabletten bile yapılandırılabilir. Tek bir merkezi web arayüzü olan MyKerio ile tüm Kerio kurulumlarınızın kontrolü elinizde olsun. Tek tıkla güncellemeler sunucunuzun en son sürümü kullandığını hızlıca ve kolayca garanti etmenizi sağlarken, kullanıcıların yönetimi ise açık lisanslama modeli ile gayet kolaydır. Gereksinimlerinizi piyasadaki en iyi ve en esnek mesajlaşma ve işbiriliği sunucusu ile karşılıyoruz.

 • Zimbra İşbirliği Yedekleme ve Geri Yükleme Aracı
  Zimbra, Zimbra Posta Kutularını donanım sorunlarına karşı korumanın ve veri kaybını önlemenin daha kolay bir yolunu sunar. Zimbra Yedekleme ve Geri Yükleme, Zimbra İşbirliği Ağı Sürümünün tüm sürümlerine dahildir ve BT Yöneticilerine, Yönetici Konsolunun Özet görünümünde Yedek İşlerin durumunun hızlı bir şekilde incelenmesini sağlar.
 • S / MIME Dijital İmzalar ve Şifreleme
  Zimbra Collaboration Network Edition, kimlik doğrulama, mesaj bütünlüğü, menşei reddetme (dijital imzalar kullanılarak) ve gizlilik ve veri güvenliği (şifreleme kullanarak) için bir şifreleme güvenlik hizmetleri sunmaktadır.
 • Herhangi Bir Cihaz
  Zimbra Collaboration Network Edition, Kullanıcılarınıza veya Müşterilerinize Microsoft Outlook'u Microsoft Windows veya Mac OS X'de kullanmaya devam etmelerini sağlayan en son Senkronizasyon teknolojilerini içerir
 • Gelişmiş Yönetim Özellikleri
  Zimbra Collaboration Network Edition, Açık, Güvenli ve Özel İşbirliği Altyapısı sunar