Maliyetlerinizi optimize edin , Maksimum Verim yakalayın !

Sanallaştırma teknolojileri ile kontrolü elinizde tutun.

Neler Var ?

 • Stratejik BT Öncelikleri

  Teknoloji gelişmeler, her işletme için yeni öncelikler oluşturur ve her IT organizasyonu için yeni zorunluluklar yaratarak bilişim dünyasını yeniden tanımladığı için VMware, sizlerin dijital dönüşümlerini hızlandırarak, bilgi işlem ve mobil kullanıcı deneyimlerinin temelini yeniden kuran yazılımlarla rekabet etme ve bunları başarması için güçlü altyapıların olmasını sağlar. Müşterilerin seçtikleri bulut, uçtan uca güvenlik çözümleri ve basit, güvenli dijital çalışma alanlarını kullanmalarını sağlayan ortak bir işletim ortamıyla, çözümlerimiz ve hizmetlerimiz müşterilerimize tam olarak ihtiyaç duydukları şeyi, bugünün ihtiyaç duyduğu şekilde inşa etmelerini sağlar.

  VMware, şirketleri sınırsız bir geleceği şekillendirmeye bırakarak onları ileriye taşıyan önemli görevleri yerine getirmeye yardımcı olur. Bu anahtar misyonlar, dört stratejik BT önceliği ile uyumludur: Veri Merkezlerini Modernleştirin, Genel Bulutları Entegre Edin, Dijital Çalışma Alanını Güçlendirin ve Güvenliği Dönüştürün.

  Veri Merkezlerini Modernize Edin

  Genel bulutlar, kuruluşlara operasyonlarını ölçeklendirmek, hizmet sunumunu hızlandırmak ve maliyetleri azaltmak için yeni fırsatlar sunar. Çevikliği artırmak ve maliyetleri düşürmek için BT liderleri genel bulutların kullanımını kurumsallaştırmak istiyorlar. Halka açık bulutların avantajlarından yararlanmaya ve işletmelerin bunları serbestçe kullanmalarını sağlamaya çalışıyorlar, böylece doğru bulut seçimini iş yüklerinin gereksinimlerine göre yapıyorlar. Bununla birlikte, bulut silolarının ortaya çıkmasını engelleyecek şekilde yapmak istiyorlar.

  Kuruluşlar birden fazla bulutun bütünsel olarak yönetilmesi için ortak bir platform, yönetim, ağ oluşturma ve güvenlik için ortak bir araç seti istiyor. Birden çok bulut hizmetinde maliyet ve performans konusunda görünürlük isterler, kurumsal sınıfa ait güvenlik gerektirirler ve uygulamaları ve iş yüklerini herhangi bir genel buluttan herhangi bir noktaya taşımak için bir çıkış stratejisine ihtiyaçları vardır.

 • Bulut için siz hazır olduğunuzda hazır olan hiper yöneticiyi edinin.

  Dünyanın en büyük veri merkezi Azure'u çalıştıran hiper yöneticiyle buluta daha kolay geçiş yapın. x86 sunucu sanallaştırmasında Gartner'ın lider olarak kabul ettiği ve analistlerin sanallaştırma için rekabet dinamiklerini değiştireceğini söylediği bir Windows Server 2016 platformuna güvenin.

  Hyper-V ile her zaman erişilebilir olun.

  Planlı ve plansız kesintilerde kapalı kalma sürelerini en aza indirin, zamandan tasarruf sağlayın.

  Sunucularınızı tek bir kaynak üzerinde toplyarak maliyetlerinizden tasarruf edin.

 • DB Bağlantısı Sağlanamadı

 • Radikal Basit İşlemler
  VMware, büyük verilerin yanı sıra geleneksel uygulamalar için de en iyi platformdur. Büyük veri uygulamalarını sanallaştırmak, büyük veri altyapınızın yönetimini kolaylaştırır,
 • Uygun Maliyetler
  Sanallaştırma, altyapınızdan ve uygulamalarınızdan en iyi performansı, kullanılabilirliği ve verimliliği elde etmenize yardımcı olur.
 • Sanallaştırılmış Büyük Veriler
  Simplify your big data infrastructure management while making it more cost effective. VMware is the best platform for big data just as it is for traditional applications.
 • Veri güvenliği ve taşınması
  Sunucunun tüm işleyen konfigurasyonu bütün olarak yedeklenebilirsiniz