Hakkımızda

Uzun yıllar kazandığı tecrübe, kaliteden ödün vermeyen hizmet anlayışı ve kurumsal bir anlayışla müşterilerimizin tüm teknoloji ihtiyaçlarını profesyonel olarak karşılamak için 2016 yılında kurulan BRONTO, Bünyesinde barındırdığı konusunda uzman sertifikalı kadrosu ile Microsoft ürün ailesi, Oracle Database çözümleri ve sanallaştırma teknolojileri üzerine müşteri odaklı geliştirmeler yaparak bilişim sektörüne yeni bir soluk getirmektedir.

Temel hizmet kolları olan Oracle ve Microsoft ürün ailesinden Enterprise seviyede bir çok projeyi başarı ile tamamlayan BRONTO her geçen gün kalitesini arttırarak uzman kadrosunu genişletmektedir.

Bununla birlikte günümüz teknolojisine uygun operasyonel hareketler ile litaratürü takip ederek bilişim teknolojileri dünyasındaki taleplere hızlı, kaliteli ve profesyonel çözümler sunmayı kendi ilke edinmiştir.

Image Description

Neden Biz ?

Sertifikalı Uzmanlar

Aramalarınız anında bir profesyonel tarafından karşılanıp, sorunun üstünden 60 dakika içinde çalışılmaya başlanacaktır.

Yüz yüze yol haritası

Biz, sizinle her konuda ilgilenmesi için alanında uzman müşteri temsilcisi atayacağız.Böylece her türlü stratejik yardımı alacaksınız.

Müşteri Hizmetleri

Teknoloji konusunda donanımlıyız, fakat asıl amacımız işlerinizin sorunsuz ve verim bir biçimde yürümesini sağlamaktır.

%100 Memnuniyet

Size sunduğumuz hizmetlerde %100 memnuniyeti hak ediyorsunuz.Sizlerin memnuniyeti için çalışacağımıza emin olabilirsiniz.

Global Ortaklıklar

Birçok üreticinin global ortağıyız.Böylece en iyi desteği sağlamaktayız.

Katma Değerler

Problemin oluşmasını beklemeyiz, Periyodik test ve kontroller ile her zaman erişilebilir olmanızı sağlarız.